tel 501 009 200,   32 261 31 93
   gr        post 
garnitury@grzesman.pl

O Nas

GRZESMAN Garnitury - jesteśmy firmą rodzinną. Działamy na rynku  od 1996 roku, wcześniej jako marka Grzesik. Specjalizujemy się w szyciu na miarę garniturów męskich, marynarek i spodni męskich wizytowych. Aby sprostać ciągle rosnącym oczekiwaniom klientów, ciągle poszerzamy gamę swoich wyrobów i usług.

 

  Nasze garnitury cechuje wysoka jakość. Wykorzystujemy przede wszystkim dobre, sprawdzone i niemnące się materiały - polskie i z importu: wełnę, bawełnę, poliestry, wiskozę, aksamit i sztruks. Głównie z dodatkami uszlachetniającymi nadającymi miękkość w dotyku i powiewność.

 

  W naszej ofercie spotkają się Państwo z szerokim wyborem odzieży eleganckiej męskiej, przede wszystkim garniturów, marynarek oraz spodni wizytowych. Rozumiemy, że każdy klient ma swoje indywidualne potrzeby i poprzez różnicowanie oferowanych towarów dokładamy wszelkich starań, aby im sprostać.

 

  W standardowym asortymencie posiadamy małe, duże oraz bardzo duże rozmiary. Szyjąc garnitury na zamówienie lub na miarę, podejmujemy się także zleceń nietypowych. Jako jedna z niewielu firm na Śląsku specjalizujemy się w szyciu produktów o bardzo dużych rozmiarach.

 

  U nas wykwalifikowany personel dobierze państwu odpowiedni rozmiar, zaproponuje szeroki zakres krojów i kolorystki. Zależy nam, by nasz klient był w pełni zadowolony z dokonanego zakupu i w pełni usatysfakcjonowany swoim wyborem w przyszłości użytkując ubranie  naszej marki w różnych okolicznościach. 

 

 W sklepie firmowym w Dąbrowie Górniczej - Ujejscu, oprócz garniturów, marynarek i spodni, oferujemy jeszcze wiele innych produktów. Szczegóły na podstronie „Oferta”.

 

 

 

 

 

 

  GRZESMAN GARNITURY Producent Szycie na miarę Dąbrowa Górnicza

 

 Grzesman na Google+ g+

Grzesman na Facebook'u fb

 

Sklep Firmowy 

42-520 Dąbrowa Górnicza (Ujejsce) 

ul. Ujejska 71

 

tel. 501 009 200 

32 261 31 93

577 784 076

508 692 755

e-mail: 

garnitury@grzesman.pl

 

dojazd