Cennik

Garnitury

od 300 do 1990 zł 

Garnitury chłopięce i komunijne

od 350 zł PROMOCJA

Marynarki

od 300 do 700 zł

Kamizelki

od 50 do 250 zł 

Spodnie

od 59 do 300 zł

Koszule

od 60 zł 

Kamizelki ślubne-komplet

od 170 zł

Spinki do koszuli, spinka do krawatu

50 zł

Krawaty męskie

od 30 zł

Krawaty dziecięce

od 15 zł 

Paski

od 20 zł

Muszki

od 20 zł

Buty wizytowe

od 85 zł

 

Zależy nam na tym, by każdy nasz Klient mógł włożyć garnitur idealnie dopasowany do swojej sylwetki, dlatego stworzyliśmy ofertę uwzględniającą potencjalne poprawki. Wszystkie modyfikacje mające na celu lepsze dostosowanie naszych wyrobów do Państwa potrzeb wykonujemy bezpłatnie. Dotyczy to m.in. skracania rękawów, zwężania marynarki, zmniejszania obwodu spodni w pasie, a także skracania i zwężania nogawek. Zależy nam na tym, by każdy nasz Klient mógł włożyć garnitur idealnie dopasowany do swojej sylwetki, dlatego stworzyliśmy ofertę uwzględniającą potencjalne poprawki. Wszystkie modyfikacje mające na celu lepsze dostosowanie naszych wyrobów do Państwa potrzeb wykonujemy bezpłatnie. Dotyczy to m.in. skracania rękawów, zwężania marynarki, zmniejszania obwodu spodni w pasie, a także skracania i zwężania nogawek. 

Dodatkowo mogą Państwo liczyć na szereg usług, które nazywamy unikatowym serwisowaniem garnituru - jest to pełna opieka krawiecka oraz doradztwo dotyczące zamówionej u nas odzieży. 

W przypadku nietypowych rozmiarów (indywidualne, precyzyjne dopasowanie lub szycie na miarę) - pobieramy dopłatę w wysokości od 40 do 550 zł - w zależności od wymiarów i zakresu prac.

Przy zakupie garnituru realizujemy również indywidualne zamówienia na nietypowe koszule, w tym duże i bardzo duże rozmiary - do 10XL.

Bardziej szczegółowych wyjaśnień udzielamy telefonicznie. Prosimy dzwonić pod numery: 501 009 200, 577 784 076 lub 32 261 31 93. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zapraszamy do naszego Sklepu Firmowego - Dąbrowa Górnicza Ujejsce. Poza garniturami szytymi na miarę, oferujemy także szeroki wachlarz innych eleganckich produktów odzieżowych dla mężczyzn.