Garnitur na miarę (na zamówienie)

Służbowe spotkanie, wyjątkowe uroczystości, kolacja przy świecach czy urzędowe stanowisko pracy – każde z tych zajęć wymaga odpowiedniego do okazji stroju. Elegancki garnitur powinien być idealnie dopasowany do sylwetki – tak, by podkreślić jej atuty i ukryć wszelkie mankamenty. Barwę tkaniny należy zaś dopasować do typu cery – zbyt ciemny garnitur przy bardzo jasnej karnacji będzie niekorzystnie podkreślał bladość skóry.

Grzesman – połączenie elegancji i wysokiej jakości materiałów

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo przede wszystkim szeroki wybór garniturów, koszul męskich, wykonanych ze skóry i eko-skóry butów, akcesoriów takie jak paski do spodni, muchy, krawaty z poszetką i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu, tymczasem przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę garniturów szytych na miarę.

Garnitur na miarę

Znalezienie idealnego garnituru to dziś prawdziwy problem. Pomimo dużych możliwości wyboru, większość garniturów jest szytych na tzw. uniwersalne rozmiary. Sylwetka ludzka zależy jednak od indywidualnych uwarunkowań i niekoniecznie odpowiada odgórnie przyjętym normom europejskiej rozmiarówki. Wychodzimy naprzeciw dynamicznie zmieniającym się potrzebom naszych Klientów i dokładamy wszelkich starań, by męskie garnitury były idealnie dopasowane do konkretnej sylwetki. Grzesman zapewni Państwu nieograniczone możliwości modyfikacji ubioru – skracanie, wydłużanie, zwężanie czy poszerzanie – żadna z tych modyfikacji nie stanowi dla nas problemu!

Garnitur na zamówienie – gwarancja idealnego kroju

Wędrówki po sklepach i godziny spędzone w przymierzalniach nie należą z pewnością do ulubionych rozrywek męskiej części społeczeństwa. Doskonale to rozumiemy – to właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo opcję „garnitur na zamówienie”. To nie tylko gwarancja idealnie dopasowanego kroju i garnituru przygotowanego z najwyższą starannością, ale przede wszystkim ogromna oszczędność czasu. Wystarczą nam wymiary sylwetki – resztą zajmą się nasi specjaliści.

Komfort to podstawa

Uroczyste stroje często przyciągają uwagę, ale przy dłuższym noszeniu powodują uczucie dyskomfortu. Wybierając garnitur na miarę, otrzymujecie Państwo gwarancję wygody użytkowania stroju, który z pewnością uświetni niejedną uroczystość. Przygotowanie garnituru na podstawie wymiarów konkretnej sylwetki to maksymalna personalizacja stroju, dlatego też tak dużo Klientów decyduje się na zakup garnituru na zamówienie. Wielbicieli elegancji i komfortu zapraszamy do naszego sklepu firmowego w Dąbrowie Górniczej!