Dojazd

Lokalizacja nieco oddalona od centrum (tereny zielone), co jednak jest niewątpliwym atutem, gdyż dojazd jest niezmiernie prosty, omijający tłok i olbrzymią większość skrzyżowań miejskich. Przyśpiesza to znacznie czas jazdy samochodem. Tym bardziej, że dojazd możliwy jest z dwóch tras dwupasmowych:
1. Z drogi krajowej dwupasmowej nr. 86 - DK1 Katowice-Warszawa, przez Będzin, zjazd w Wojkowicach Kościelnych na światłach przy kościele i tylko 3,2 km prosto.
2. Z drogi ekspresowej dwupasmowej S-1, Cieszyn- Pyrzowice, w kierunku Częstochowy zjazd na trzecim skrzyżowaniu za rozjazdem Dąbrowa Górnicza- Ząbkowice i ok.2 km.
3. Z nowej Autostrady A-1, zjazd w Pyrzowicach na S-1, z S-1 zjazd w Wojkowicach Kościelnych- niezmiernie prosto praktycznie z całego Śląska.
Ponadto:
4. Z jednopasmowej drogi wojewódzkiej nr 796 Zawiercie- Dąbrowa Górnicza, skręt w Ząbowicach na światłach, jadąc od Zawiercia w prawo i ok. 4 km w kierunku Siewierza.
5. Autobus linii 175, 635 lub Bus, kursujące m.in. z centrum Dąbrowy Górniczej- przystanek Ujejsce-Skrzyżowanie, usytuowany po prostu przy naszym sklepie firmowym.
Zapewniamy parking i toaletę.
Odwiedzając nasz sklep firmowy, możecie państwo przy okazji zwiedzić piękną, posiadającą unikalną przyrodę- Górę Bukową w Ujejscu, będacą początkiem Jury oraz położone blisko 2 km od nas, piękne jezioro Nowa Pogoria IV, połączone z jeziorami Pogoria III, II i I, stanowiącymi największy kompleks wodny w regionie śląskim.

Zapraszamy.