Garnitury Tarnowskie Góry

Mieszkańcom miejscowości Tarnowskie Góry polecamy garnitury z naszej najnowszej kolekcji. Na rynku odzieżowym działamy już od 23 lat, a dokładniej od 1996 roku. W tym czasie wyrobiliśmy sobie miano marki eleganckiej i solidnej. Odzież, którą szyjemy, zawsze jest wysokiej jakości z dobrych klasycznych materiałów – poliester, wiskoza, sztruks – z dodatkiem materiałów uszlachetniających. Dzięki temu oraz wysokim standardom produkcji, garnitury, które wychodzą spod naszej igły, sprawdzają się w każdej okoliczności. Szyjemy garnitury męskie na wszystkie możliwe okazje – codzienne garnitury do pracy, garnitury sportowe oraz ślubne. Polecamy również dostępne w naszej ofercie koszule. Zapraszamy także rodziców z dziećmi, poszukujących garnituru na uroczystości szkolne oraz rodzinne czy garnituru do komunii.

Pół godziny trasy samochodem dzieli mieszkańców Tarnowskich Gór od naszego sklepu firmowego w Dąbrowie Górniczej (dokładniej Ujejsce). W sklepie stawiamy przede wszystkim na wysokiej klasy obsługę klienta. Nasi doradcy dobiorą krój i materiał oraz dopasują garnitur do sylwetki. Wszelkie przeróbki są bezpłatne.

Zadzwoń: 

tel 501 009 200

 tel 32 261 31 93

tel 577 784 076

tel 508 692 755

Lub napisz:

post Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.