Garnitury Bytom

Garnitury to nasz konik. Odzież na specjalne okazje, pokazująca wyjątkowość sytuacji lub podkreślająca status właściciela, jego rangę czy stanowisko musi być wykonana z wyjątkową dbałością i precyzją. Jesteśmy profesjonalistami na każdym etapie produkcji oraz obsługi klienta. Szyjemy garnitury z najlepszych jakościowo materiałów - zarówno w klasycznym stylu, jak i bardziej codzienne, mniej ekskluzywne garnitury do pracy.

W sklepie firmowym mieszczącym się w Dąbrowie Górniczej znajdą Państwo także szeroką gamę akcesoriów do garniturów – koszule, krawaty, muszki, muszniki, spinki do mankietów, także buty. Działamy kompleksowo. Oczywiście chętnie pomożemy przy doborze dodatków.

Do naszego sklepu firmowego, gdzie szeroki wybór garniturów uzupełnia kompetentna obsługa, z miejscowości Bytom jest dokładnie 31 kilometrów. Zapraszamy, ponieważ tylko na miejscu, możemy dopasować garnitur do sylwetki tak, że będzie leżał idealnie. Nie pobieramy dodatkowych opłat za przeróbki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zadzwoń: 

tel 501 009 200

 tel 32 261 31 93

tel 577 784 076

tel 508 692 755

Lub napisz:

post Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.