O Nas

GRZESMAN Garnitury - jako firma rodzinna jesteśmy obecni na rynku od 1996 roku, wcześniej pod marką Grzesik (Lord GJ). Głównym obszarem naszej działalności jest szycie męskich marynarek, spodni wizytowych i garniturów na miarę. Wszystkie wyroby pieczołowicie dostosowujemy do wymagań i charakterystyki Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby finalny produkt był w 100% zgodny z Państwa oczekiwaniami!

 

Dużą uwagę przywiązujemy również do jakości. Właśnie dlatego wykorzystujemy przede wszystkim dobre, sprawdzone i niemnące się materiały - polskie i z importu: poliestry, wiskozę, aksamit i sztruks. Głównie z dodatkami uszlachetniającymi, nadającymi miękkość w dotyku i powiewność. 

 

Równie wysokie standardy utrzymujemy w obszarze obsługi Klienta. Jako jedna z niewielu firm wykonujących garnitury na zamówienie, proponujemy także kompleksowe „serwisowanie” naszych wyrobów. Wykonujemy poprawki - skracamy lub zwężamy zamówione produkty, pomagamy przy przeróbkach czy też doszywamy zniszczone elementy. Z przyjemnością udzielamy także dobrych rad dotyczących użytkowania zamówionej odzieży. 

 

Wysokiej jakości garnitur na miarę w dowolnym rozmiarze

 

W naszej ofercie spotkają się Państwo z szerokim wyborem odzieży eleganckiej męskiej, przede wszystkim garniturów, marynarek oraz spodni wizytowych. Rozumiemy, że każdy klient ma swoje indywidualne potrzeby i poprzez różnicowanie oferowanych towarów dokładamy wszelkich starań, aby im sprostać.

 

Klienci cenią nas za możliwość zamówienia garnituru na miarę, nawet, gdy oznacza to przygotowanie wyrobów wyjątkowo dużych lub małych. Chętnie przyjmujemy zlecenia wykraczające daleko poza standardową rozmiarówkę! Szyjemy też dla osób niepełnosprawnych, szukających eleganckiej odzieży dopasowanej do ich sylwetki.

 

Wykwalifikowany personel Grzesman dobierze państwu odpowiedni rozmiar, zaproponuje szeroki zakres krojów i kolorystyki. Zależy nam, by nasz Klient był w pełni zadowolony z dokonanego zakupu i w pełni usatysfakcjonowany swoim wyborem, w przyszłości użytkując ubranie naszej marki w różnych okolicznościach.

 

Zapraszamy również do naszego sklepu firmowego w Dąbrowie Górniczej - Ujejscu, gdzie oferujemy nie tylko garnitury na zamówienie, ale również szeroki wachlarz innych wyrobów. Więcej informacji znajduje się w zakładce Oferta. W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego.